Členovia rady školy

Členovia delegovaní obcou

Ing. Slavomír Horák Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Mária Waksmanská Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Ján Lukáč Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Mgr. Peter Motyľ Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

 

 

 

Členovia volení z rodičov

Zuzana Baňasová  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Ing. Anna Kertysová Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Mgr. Alena Ilčisková Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Mgr. Ján Holub, podpredseda rady školy Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

   

 

 

 

 

 Členovia volení z pedagogických zamestnancov 

Mgr. Gabriela Brejová, predseda rady školy Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Mgr. Iveta Eliašová Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

 

 Členovia volení z nepedagogických zamestnancov

Marián Kaščák Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

               

 

 

 

statut

Štatút Rady školy pri Základnej škole v Marhani

plan Plán zasadnutí RŠ na školský rok 2023/2024
plan Plán zasadnutí RŠ na školský rok 2024/2025
pngegg Zápisnica zo zasadnutia rady školy zo dňa 20.11.2023
pngegg Výročná správa o činnosti Rady školy pri ZŠ v Marhani za rok 2023
pngegg Zápisnica zo zasadnutia rady školy zo dňa 15.2.2024
pngegg Zápisnica zo zasadnutia rady školy zo dňa 2.5.2024

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla