Mikuláš 2023

on .

mikulasV stredu 6. 12. 2023 sme mali v škole „nebeskú“ návštevu: od rána sme na chodbách stretávali dve krásne anjelské bytosti a občas sa nám podarilo zazrieť aj Mikuláša. Ale mnohí dokonca vraj videli aj neposlušného čertíka. V každej triede i kancelárii si potom postupne Mikuláš overoval, či boli žiaci, alebo zamestnanci naozaj dobrí. A ak áno, dal pokyn pomocníkom – anjelikom, aby im rozdali darčeky. Ďalšie mikulášska nádielka čakala aj na všetkých stravníkov v školskej jedálni. Ďakujeme za štedré dary všetkým, ktorí sa o to zaslúžili... Bol to milý deň, plný krásnych prekvapení...

Ing. Monika Vojteková

zábery z mikulášskej návštevy

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla