Okresné kolo Dejepisnej olympiády

on .

histŠtyria žiaci našej školy si zmerali svoje vedomosti o dejinách na okresnom kole Dejepisnej olympiády v Bardejove. ZŠ a MŠ Pod papierňou hostila už 16. ročník tohto krásneho podujatia pre milovníkov histórie. Názov hlavnej témy pre tento rok bol „Hrady a zámky Slovenska“. V kategórii D nás reprezentovala Kristína Brejová (8. A), ktorá obsadila perfektné 7. miesto. Ján Paľa (8. B) sav rovnakej kategórii umiestnil na 14. mieste. Kategóriu C, čiže deviatakov, zastupoval Timotej Kmec (9. A), ktorý v širokej konkurencii vybojoval 12. miesto. Hneď za ním, na 13. mieste, sa umiestnila Simona Vargová (9. B). Žiakov na okresné kolo pripravovali Mgr. Minčák a Mgr. Mihaľová.

Mgr. Ivana Mihaľová

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla