Karnevaaaaal

on .

karnevalK fašiangom už tradične patrí karnevalová zábava. Žiaci sa v piatok 3. februára do sýtosti vybláznili a vytancovali v našej vyzdobenej telocvični. O hudbu a príjemnú atmosféru sa postaral DJ Magi. Atrakciou najmä pre prvý stupeň bol maskot: postavička Mimoňa v životnej veľkosti. Za jej nápadité oživenie ďakujeme p. uč. Horvátovej. Dotvorila nám tak veselú karnevalovú atmosféru... Najväčšiu pozornosť si vyslúžila bohatá tombola, na ktorú všetci netrpezlivo čakali už od rána. Rozdelili sme ju na tri časti, aby postupne gradovala k lepším a lepším cenám. Žiaci sa tešili na všetky ceny, boli naozaj lákavé: rôzne písacie potreby, nádherné veľké sady farbičiek, gélových pier, fixiek, zvýrazňovačiek, kvalitné pravítkové súpravy, krásne spínacie strojčeky, laky na nechty, peračníky, sprchové gély, dezodoranty, lopty... a z tých ešte vzácnejších: fén, sendvičovač, osobná váha, kvalitná fit lopta, stolnotenisová súprava kvalitnejších rakiet, bezdrôtové slúchadlá, power banka, reprák... 

No všetci sa tešili najmä na tú prvú cenu – nádherného čistokrvného bieleho králika. Už tradične nám ho do tomboly daroval náš bývalý pán učiteľ Mgr. Imrich Stach, ktorý sa chovu výstavných kusov králika novozélandského bieleho venuje už 40 rokov. Aj takto mu chceme zo srdca poďakovať. Veľmi si vážime, že na nás stále myslí a že je ochotný prispieť nám do tomboly takým drahým a vzácnym darom. Viktorke, šťastnej výherkyni, prajeme, nech sa jej tombolovej cene darí čo najlepšie... :) Pani kuchárky tiež prispeli k fašiangovej nálade, a to tradičnými šiškami s jahodovým džemom.

Mgr. Ivana Bobáková

zábery z karnevalu

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla