Okuliare pre Afriku

on .

okuŽiaci (aj rodičia či kolegovia), pamätáte si, že sme pred pár mesiacmi vyhlásili zbierku starých okuliarov? Naša škola sa zapojila do zbierky dioptrických okuliarov pre deti v Afrike. Mali sme viacero dôvodov, prečo organizujeme túto zbierku. Prvý dôvod bol, že sme zistili, že máme doma veľa starých okuliarov, ktoré sa ešte stále dajú použiť, len sú už „nevhodné“ pre naše očká, pretože sa nám počas života menia dioptrie. Druhý dôvod je veľmi aktuálny: momentálne je „in“ recyklovať.

A tretí – najkrajší – dôvod je, že pomôžeme deťom v Afrike, ktoré nemajú na to, aby si kúpili nové okuliare. Sme hrdí, že aj my môžeme prispieť do tejto zbierky, a to presne 81 pármi dioptrických okuliarov.
Túto zbierku na Slovensku koordinuje organizácia Lions Clubs International – Distrikt 122 a Detská organizácia FÉNIX, o. z. Ďakujeme, že pomáhate.

Mgr. Ivana Mihaľová

oku1

oku2

oku3

oku4

 

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla