Vyhodnotenie súťaže o najčistejšiu a najupravenejšiu triedu

on .

upratovanieŽiaci druhého stupňa sa celý polrok snažili udržiavať triedy v čistote, reprezentatívne, veď predsa je to ich druhý domov a my chceme, aby sa v nich cítili dobre. Avšak absolútny víťaz v tejto súťaži je len jeden. Dostal patričnú odmenu. A ešte sme odmenili druhé a tretie miesto. Pozrite sa, čo o tom píše hlavná organizátorka a porotkyňa súťaže Mgr. Emília Michalovová.

Mgr. Ivana Bobáková

Bez práce nie sú koláče

....alebo: Bez práce nie je pizza. Toto príslovie dnes naplno platilo v našej škole pri odmeňovaní víťazov v bodovaní poriadku a čistoty tried na 2. stupni. Celý polrok sa hodnotila úprava tried a celkový prístup žiakov nielen k učeniu, ale aj k plneniu si svojich povinností. Pri každom jednom hodnotení mohla trieda získať maximálne 50 bodov. A ako to dopadlo?

1. miesto - 8. B    896 bodov
2. miesto - 5. A    883 bodov
3. miesto - 5. B    881 bodov

Víťazná trieda si svoju výhru – „DEŇ VOĽNA“, užije už zajtra. Rozdiel medzi 2. a 3. miestom bol veľmi tesný, preto si žiaci v obidvoch triedach zaslúžili rovnakú odmenu - chutné voňavé pizze. Je potrebné pochváliť za snahu aj žiakov v iných triedach, ktorí sa tiež snažili a mali krásne čisté triedy. Pevne veríme, že tí, ktorým sa to darilo menej, boli dnes dostatočne motivovaní. Ktovie, možno na konci školského roka budú víťazi úplne iní. :)

Mgr. Michalovová Emília

zábery z vyhodnotenia

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla