Starká, starký, tešíme sa, že ste s nami...

on .

grandparentsPri príležitosti Mesiaca úcty k starším pozvala Obec Marhaň na nedeľňajšie popoludnie 16. októbra starších obyvateľov svojej obce, dôchodcov, ale aj rodičov a starých rodičov detí z MŠ a ZŠ v Marhani do nádherného vynoveného kaštieľa na spoločné strávenie sviatočného dňa pri slávnostnom programe detí a žiakov z MŠ, ZŠ a ZUŠ, potom aj pri koláčiku, čaji či káve. Do polovice októbra síce nebolo veľa času na nácvik programu, aj tak sa účinkujúcim z našej školy podarilo predviesť vydarené čísla. Zazneli klavír, akordeón, husle, husľové kvarteto, zborový spev s hudobným doprovodom... i školská kapela, všetko pod taktovkou Mgr. Jany Polčovej, DiS. Art., a ďalších vyučujúcich ZUŠ. Potom sa prítomní presunuli na prízemie, kde na nich čakalo pohostenie. Najdôležitejšie je však posolstvo, ktoré sa nieslo celým popoludním, a malo sa doniesť do uší a sŕdc všetkých starých rodičov: Starká, starký, tešíme sa, že ste s nami...

Zábery z podujatia

Ing. Monika Vojteková

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla