Zatvorenie škôl a školských zariadení

on .

covid 19

Vážení rodičia, milí žiaci,

oznamujeme Vám, že podľa opatrení, ktoré vyplynuli zo záverov zasadnutia krízového centra, ktoré sa uskutočnilo vo štvrtok 12. marca 2020, budú od pondelka 16. marca 2020 zatvorené všetky školy a školské zariadenia v Slovenskej republike minimálne na 14 dní.

Počas tohto obdobia Vás prosíme, aby ste sledovali EDUPAGE, budeme tu uverejňovať všetky potrebné aktuálne oznamy.

Tiež vyučujúci Vám budú zadávať úlohy na precvičovanie, pracovné listy a podobne. Takže sa riaďte ich pokynmi a vypracúvajte si priebežne zadávané úlohy, aby sme tento čas, ak budeme zdraví, zmysluplne využili.

V súvislosti s týmto voľnom Vás, milí žiaci, ale aj Vás, milí rodičia, chceme upozorniť na to, že tieto dni treba stráviť predovšetkým doma, čo najmenej sa stretávať s inými ľuďmi, nechodiť na návštevy, v obchodoch tráviť minimum času, neposielať deti hrať sa s inými deťmi vonku a podobne.

Predovšetkým Vám a Vašim blízkym ale prajeme pevné zdravie. Toto budeme všetci v tomto období asi najviac potrebovať.

 vedenie ZŠ v Marhani

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla