Oznam - Voľby do Rady školy pri ZŠ v Marhani - 2. kolo

on .

volby
Milí rodičia,

na plenárnom rodičovskom združení, ktoré bolo v stredu 13. 4. 2016, nebola prítomná nadpolovičná väčšina voličov, takže sa voľby do Rady školy pri ZŠ v Marhani nemohli uskutočniť. Preto Vás pozývame na ďalšie plenárne rodičovské združenie, ktoré bude v stredu 20. apríla 2016 o 16:00, aby mohli voľby do rady školy prebehnúť. Po voľbách bude nasledovať triednické rodičovské združenie, na ktorom sa dozviete informácie o prospechu, dochádzke a správaní Vášho dieťaťa v 3. štvrťroku tohto školského roka.
Chcela by som Vás upozorniť na to, že informácie, ktoré sú predmetom triednického rodičovského združenia, budú triedni učitelia a vyučujúci podávať až po plenárnom rodičovskom združení.

Ing. Monika Vojteková
riaditeľka ZŠ

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla