Lyžiarsky výcvik 2017

on .

POZOR, blíži sa náš lyžiarsky výcvik!!! :)                                                          skier

6. až 10. februára 2017, SKI Bachledová

Milí rodičia, milí budúci lyžiari, viete, čo je potrebné nachystať
na lyžiarsky výcvik?

Lyže, lyžiarske topánky, lyžiarske palice, prilba, vhodné sú aj okuliare (v prípade sneženia alebo silného vetra), vhodné lyžiarske oblečenie: nohavice a bunda, teplé spodné oblečenie (tričká alebo roláky s dlhým rukávom, tenšie mikiny, lyžiarske podkolienky (pozor, do lyžiarok sú absolútne nevhodné botaskové ponožky!!!), legíny, príp. teplé spodné nohavice alebo pančuchy, kukla pod prilbu (príp. tenšia čiapka): aj 2 ks, čiapka, rukavice (aspoň 2 páry!), spodné lyžiarske oblečenie si treba zobrať aj na výmenu, pevné topánky na zimu (vhodné aj na túru), prezuvky, spodná bielizeň v dostatočnom množstve, ponožky... pyžamo, domáce oblečenie (tepláková súprava...), hygienické a toaletné potreby (mydlo, šampón, uterák, osuška, zubná kefka, pasta, toaletný papier, hygienické vreckovky), opaľovací krém, mastný krém na ruky, lieky (ak ich dieťa pravidelne užíva), kartičku poistenca alebo jej kópiu.
Pre istotu, ak by bolo možné využiť bazén, si so sebou zabaľte aj plavky a kúpaciu čiapku.

Doneste si tiež spoločenské hry... ..... a dobrú náladu :)

Je potrebné, aby ste mali na sebe počas lyžovania alebo aj počas presúvania po svahu reflexné prvky. Ale nemusíte si robiť starosti, naša škola má reflexné vesty, ktoré žiakom na tento účel zapožičia.
Batožinu označte menovkou, v prípade potreby sa dá oveľa rýchlejšie nájsť majiteľ, nedochádza k zámene...
Drahé veci (notebook, tablet, drahý mobil, zlaté retiazky...) si radšej neberte, organizátor za ne nezodpovedá)!

Čo našim žiakom môžeme požičať za poplatok 10 eur na týždeň?
lyže + palice, lyžiarske topánky, prilba, reflexná vesta

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla