Boli sme v divadle. A videli sme Neobyčajné dobrodružstvá malého Buratina

on .

317 neobycajne dobrodruzstva maleho buratina plagatAj naši mladší žiaci mali možnosť znovu vidieť ozajstné divadelné predstavenie v ozajstnom divadle: Neobyčajné dobrodružstvá malého Buratina na Veľkej scéne Divadla Jonáša Záborského v Prešove. Kým sa v stredu 21. marca deviataci „potili“ na Testovaní 9, piataci, šiestaci a niektorí siedmaci s úsmevom nastupovali do autobusu, ktorý mal namierené do Prešova.

V divadle už na nich čakali pripravené vstupenky, a tak sa predstavenie mohlo začať... Našej výprave, žiakom i učiteľkám, sa páčilo spracovanie príbehu i kostýmy.
So spokojnými srdiečkami preto mohli potom pokračovať v ďalšej časti výletu, ktorá sa im tiež pozdávala: obchodné centrum Max. A predovšetkým sa im pozdávalo to, že mali dosť času na všetko, čo chceli vidieť, vyskúšať, kúpiť si či ochutnať. 
A my môžeme skonštatovať, že sme, ako sa zdá, znovu dobre využili kultúrne poukazy.

Ing. Monika Vojteková

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla