Raslavický Hybaj

on .

hybajKeďže sa mnohí naši žiaci venujú vo voľnom čase futbalu, využili sme ponuku susednej školy a prihlásili sme ich do 2. ročníka súťaže Raslavický Hybaj. A urobili sme naozaj veľmi dobre. V silnej konkurencii si neurobili hanbu a odniesli si v prvej kategórii krásne 2. miesto (v 1. kategórii súťažili prváci a druháci). Starším žiakom (tretiakom a štvrtákom) sa darilo trošku menej, napriek tomu sa nevzdávali a bojovali až do konca. Každé dieťa na ihrisku však dávalo zo seba maximum. Vidieť ich radosť z každej strelenej bránky a sklamanie z každej premeškanej príležitosti bolo dojímavé. Žiaci spolupracovali, komunikovali a bojovali o každý kúsok ihriska.

 Futbal nie je len o góloch a výsledkoch. Je o tímovej práci, priateľstve, odhodlaní a radosti z hry. A to bolo splnené na 100%. Ďakujeme ochotným rodičom, ktorí nám pomohli s organizáciou našej účasti a koučovaním žiakov na tejto súťaži. Tiež nášmu futbalovému klubu za zapožičanie dresov. Ďakujeme organizátorom za pozvanie, výbornú atmosféru a perfektnú organizáciu turnaja.


Mgr. Renáta Vašková

zábery zo súťaže

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla