Rodičovské združenie pre rodičov nových žiakov

on .

eduVážení rodičia, vážení zákonní zástupcovia nových žiakov v našej škole,

chceli by sme Vás pozvať na „rodičovské združenie“, na ktorom by sme sa chceli zamerať na vysvetlenie ovládania jednotného elektronického systému na vyučovanie a komunikáciu so žiakmi i rodičmi, ktorý sa nazýva EduPage.

Keďže v súčasnom období každý deň hrozí dištančné vyučovanie, je veľmi potrebné, aby ste Vy i Vaše dieťa dokázali rýchlo a efektívne elektronicky komunikovať so školou pri vyučovaní i pri rôznych záležitostiach organizačného charakteru. Toto stretnutie sa uskutoční v hlavnej budove školy v pondelok 13. 9. 2021 o 15.30 h na strednej chodbe.

Prosíme najmä Vás, rodičia, ktorí ste sa s týmto systémom ešte nestretli alebo ho neviete ho ovládať cez web či aplikáciu v mobile, príďte. Je to veľmi potrebné. Ideálne by bolo, keby ste si doniesli aj svoje mobily, v prípade potreby Vám totiž môžeme pomôcť nainštalovať aplikáciu, aby ste hneď mohli fungovať v komunikácii so školou cez EduPage.

Tlačivo o bezpríznakovosti návštevníka školy si nemusíte nosiť, dáme Vám ho pri vstupe do školy, Vašou úlohou bude hneď si ho prečítať, vyplniť a podpísať. Samozrejme, ak máte príznaky podobné ochoreniu Covid-19, nemôžete sa tejto akcie zúčastniť.

Vedenie ZŠ v Marhani

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla