FUTBALOVÝ TURNAJ CHLAPCOV 2016

on .

soccerDňa 16. 11. 2016 sa v telocvični našej školy uskutočnil tradičný jesenný futbalový turnaj mladších a starších žiakov.  Zúčastnilo sa ho 25 futbalových talentov z 5. až 9. ročníka našej školy. Turnaj odohrali 3 družstvá mladších žiakov z 5. A, 5. B, 6. A a 4 družstvá starších žiakov zo 7. A, 8. A, 8. B a 9. A, ktoré hrali systémom každý s každým. Víťazom sa stalo družstvo s najlepším skóre a najvyšším počtom získaných bodov. Všetci chlapci sa snažili podať čo najlepší výkon a tak dobre reprezentovať svoju triedu. Celý turnaj sa niesol v duchu fair-play a jednotlivé družstvá dosiahli takéto výsledky:

Mladší žiaci: 1. miesto – 5. B , 2. miesto – 6. A , 3. miesto – 5. A
Starší žiaci: 1. miesto – 9. A, 2. miesto – 8. A, 3. miesto – 7. A, 4. miesto – 8. B
Najlepším strelcom turnaja so 4 gólmi sa stal Martin Paľa z 9. A

Na záver turnaja prebehli súťaže futbalových zručností:
najpresnejším strelcom na bránku sa stal Samuel Kuruc (5. A),
najlepším žonglérom s loptou sa stal Martin Paľa (9. A).

Všetky družstvá boli odmenené diplomami a vecnými cenami.

Mgr. Pavol Minčák

fut2016

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Jedálny lístok

Wi-fi u nás

wifiŽiakom školy je dostupné bezdrôtové internetové pripojenie. Signálom je pokrytá celá hlavná budova. Ak máte vhodný telefón, notebook alebo tablet - pripojte sa na našu sieť EDU HOST.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla