Isabellka bola 7. na krajskom kole geografickej olympiády

on .

zemegulNa ZŠ Važecká v Prešove sa v utorok 16. 4. 2024 uskutočnilo krajské kolo 52. ročníka geografickej olympiády. Zúčastnilo sa ho 70 žiakov z 13 okresov Prešovského kraja, ktorí súťažili v 2 vekových kategóriách. ZŠ v Marhani reprezentovala žiačka 7. A triedy Isabella Jaržabeková, ktorá v konkurencii 36 súťažiacich obsadila pekné 7. miesto. Isabella získala 76 bodov a stala sa úspešnou riešiteľkou krajského kola geografickej olympiády. Zároveň svojimi vedomosťami najlepšie reprezentovala okres Bardejov. Našu mladú geografku na olympiádu pripravoval Mgr. Pavol Minčák, ktorý sa z jej umiestnenia tiež veľmi teší. Isabellke gratulujeme a ďakujeme za výbornú reprezentáciu seba i našej školy na takejto náročnej súťaži.

Mgr. Pavol Minčák a Ing. Monika Vojteková

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla