Deň Zeme

on .

DZ22. apríla 2016 oslavuje naša Zem narodeniny. Pri tejto príležitosti sme pre ňu zorganizovali v škole narodeninový deň. Jej hlavní gratulanti boli žiaci l. stupňa ZŠ v Marhani. Deti sa prostredníctvom prezentácie na interaktívnej tabuli oboznámili s tým, aké je dôležité chrániť a neznečisťovať svoje okolie. Potom pomáhali pri zbieraní odpadkov. Ako darček venovali Zemi obrázok, ktorý kreslili kriedami na strednom dvore v priestoroch školy. K narodeninám patrí aj kvet, a ten žiaci spolu s vyučujúcimi zasadili do skalky na strednom dvore. Bol to krásny deň pre naše deti a dúfame, že aj pre Teba, Zem. Ešte raz:

Všetko najlepšie, naša zelená planéta!

Mgr. Gabriela Brejová

zábery zo Dňa Zeme

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla