Naši chlapci sa stali majstrami okresu vo volejbale

on .

volejMVo štvrtok 11. apríla 2024 nás naši chlapci reprezentovali v okresnom kole vo volejbale v Bardejove. Reprezentovali nás veľmi úspešne, ale poďme pekne po poriadku. Súťaž prebiehala v štyroch skupinách, v ktorých boli po 3 školy. Takže súťažilo 12 škôl. V našej skupine sme v krátkom slede porazili ZŠ Pod papierňou a ZŠ Dlhá Lúka zhodne pomerom setov 2 : 0. Vyhrali sme skupinu a v semifinále sme nastúpili proti ZŠ Gaboltov. V prvom sete sme sa trošku trápili, kazili sme podanie. Pripisujem to dlhej pauze, ktorú sme mali pred týmto zápasom. V druhom sete sme to už boli opäť my. Vyhrali sme 2 : 0 a postúpili sme do finále. 

V ňom chlapci podali maximálne výkony a ZŠ Wolkerova sme zdolali obdobne ako predchádzajúce školy 2 : 0. Stali sme sa majstrami okresu a postúpili sme na krajské kolo, ktoré sa uskutoční v pondelok 22. 4. 2024 v Prešove. Čerešničkou na torte bol aj zisk ceny pre najlepšieho hráča turnaja, ktorým sa stal Adam Mašlej. Chlapcom za predvedené výkony ďakujem. Súťažili Šimon Bača, Maxim Billý, Rafael Hajgajda, Adam Mašlej, Samuel Paľa a Daniel Pavlus. Držte nám prsty v krajskom kole.

PaedDr. Gabriel Billý

zábery zo súťaže 

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla