Súťaž: Veľkonočná výzdoba tried

on .

zajoPred Veľkou nocou to v mnohých našich triedach v popoludňajších hodinách naozaj žilo... Žiaci vedeli, že sa chystá hodnotenie veľkonočnej výzdoby, a tak vymýšľali, strihali, lepili, aranžovali, dokonca aj upratovali... Aby totiž výzdoba vynikla a trieda vyzerala stále tip-top, na chodbách ste po 6. hodine mohli stretnúť chlapcov i dievčatá, ako si od p. upratovačiek požičiavajú metly i zmetáky, aby svoju triedu upratali a upravili skôr, ako príde hodnotiaca komisia... Výzdobu tried potom tesne pred sviatkami hodnotila komisia v zložení: Mgr. Vašková, Mgr. Bobaková, Mgr. Michalov a Mgr. Michalovová.
Pozrite sa, ako to dopadlo:

1. miesto - 6. B
2. miesto - 6. A
3. miesto - 7. A a 8. B.

Zástupcovia týchto tried si prevzali diplomy a vecné ceny. Ďakujeme všetkým žiakom a učiteľom, ktorí sa zapojili do veľkonočnej výzdoby svojich tried i celej školy... Tešíme sa, že vám záleží na tom, aby sme sa v škole cítili čo najlepšie...

Ing. Monika Vojteková a Mgr. Pavol Minčák

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla