Zlaté kura

on .

golden henŽiaci 1. až 7. ročníka sa spoločne s detičkami z MŠ v Marhani zúčastnili v utorok 27. 9. 2022 v našej telocvični interaktívneho činoherného divadelného predstavenia s pomerne rozsiahlym názvom – Zlaté kura alebo O slastiach a strastiach výchovy detí (s podtitulom Nie je všetko zlato, čo sa blyští). Traja herci prešovského Divadla Jonáša Záborského, ktorí vystupujú v zoskupení Scéna, nás nachvíľu preniesli do rozprávky. Sympatický vlk, ktorý sa stal nečakane tatom, prefíkaná líška s okuliarmi a zlaté kuriatko, pardon, teda vlastne kohútik, očarili najmä škôlkarov a žiakov 1. stupňa, ktorí hlasne a búrlivo radili postavám, ako majú konať. Veríme, že predstavenie sa páčilo všetkým zúčastneným, a tešíme sa na ďalšie kultúrne podujatia organizované našou školou.

Mgr. Ivana Bobáková

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla