Boli sme na Ranči Breziny v Pavlovciach...

on .

pavlovceA bolo super.

Presne tak. V piatok 6. mája 2016 o 14.00 h sme sa vybrali spolu so žiakmi z turistického krúžku na Ranč Breziny do Pavloviec. Keďže sa nás prihlásilo celkom dosť, objednali sme si autobus, aby sme mohli byť na ranči čo najdlhšie.

A oplatilo sa...

Mali nás na starosti dve perfektné, príjemné dievčatá, ktoré sa koňom a práci s nimi spojenej venujú od detstva. A tak našim deťom porozprávali veľmi veľa o ich živote, o tom, ako sa tieto zvieratá správajú, komunikujú, o ich povahách, výcviku, rozmýšľaní, poslušnosti a o mnohých ďalších zaujímavých veciach: napríklad aj o spôsoboch jazdenia na koni – o anglickom štýle i o westernovom jazdení.
No a najkrajšie na tom všetkom bolo, že si naše deti mohli jazdu na koni aj vyskúšať na vlastnej koži, mohli vidieť, ako sa po jazde treba o koníka postarať, mohli si ich pohladiť i trošku nakŕmiť.
Niektorým našim deťom sa to tak zapáčilo, že by boli zostali na ranči určite aj zopár dní.
Ale nás už potom čakala prechádzka po náučnom lesnom chodníku, ktorú sme síce nestihli celú, ale za ten čas strávený s koníkmi, ktoré sa volali: Riky (celým menom Sirinus) a Pinky, to stálo.
Tešíme sa na ďalšiu peknú akciu a na ranč sa s deťmi iste ešte niekedy prídeme pozrieť. Zatiaľ ale za všetko celému ranču veľmi pekne ďakujeme.

zábery z akcie

Ing. Monika Vojteková

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla