Krabička nápadov

on .

boxPočas jarných mesiacov sme vo vestibule školy mali jednu nenápadnú krabičku. Z hodín občianskej náuky nám vyplynulo, že naši žiaci majú veľa zaujímavých nápadov. A keďže fantázii medze nekladieme, poskytli sme našim žiakom krabičku, do ktorej mohli hodiť svoj nápad, svoj postreh z vyučovania či sťažnosť. Úprimne Vám povieme, mali sme rešpekt, čo nás bude čakať po otvorení krabičky... Ale nakoniec sme boli milo prekvapení, čo všetko si naši žiaci všímajú. Padli námety na zaujímavé výlety: žiaci by sa chceli pozrieť do Prahy, Viedne, Paríža, ale aj do Bratislavy a dievčatá aj na Bojnický zámok. Našli sme aj nápad, že by sme v zime mohli uskutočniť mega sánkovačku (avšak tu musí spolupracovať najmä počasie). Ale vieme si to predstaviť ako krásnu školskú akciu. Žiaci, ktorí nás reprezentujú na rôznych súťažiach sa zhodli na tom, že potrebujú nové dresy s logom školy. Piatačky by si veľmi priali kozmetický krúžok a chlapci herný krúžok.

Veľkou témou bolo, čo s veľkými chodbami. Žiakom by sa páčilo, ak by sme mali automat na „kávu“, bagety a horúcu čokoládu, ktoré by si vychutnali v oddychovej zóne na gauči. A popritom by mohli hrať stolný tenis. Niektorí žiaci boli za to, aby sa mobily na hodinách nepoužívali, iní naopak boli za ich používanie. A nezabudnime na voľné wifi, ktoré nesmierne chýba našim žiakom :) . Mali sme tu aj otázky pre kuchyňu. Starší žiaci by si priali väčšie porcie na obede a vo všeobecnosti by si radi dali na obed aj pizzu, waffle, palacinky či vyprážaný syr a veeeľa hranoliek. Nuž, pani kuchárky, vedelo by sa s tými požiadavkami niečo spraviť? :) Niektoré nápady boli trošku nereálne (ako napríklad McDonald v škole), resp. také, že nie je v našej moci ich uskutočniť či nejako ovplyvniť. Samozrejme, nápadov bolo oveľa viac, ako sme tu spomenuli, ďakujeme za všetky.... Budeme na ne myslieť a uskutočniteľné pozitívne zmeny sa určite posnažíme uviesť do života...

Mgr. Ivana Mihaľová

 

box2

box1

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla