Deň Zeme

on .

den zeme2Dvadsiateho druhého apríla oslavuje svoj sviatok naša Zem. O výnimočnosti tejto planéty, ktorej vďačíme za to, že tu môžeme žiť, sa veľa píše, veľa rozpráva.Pri tejto príležitosti sa žiaci špeciálnej triedy rozhodli, že ju pomôžu počas aprílových dní skrášliť aj využiť dary, ktoré nám ponúka.Vytvorili si záhon v areáli školy a vysadili jahody, paradajky, vysiali si reďkvičku a inú chutnú zeleninu. Vysadili tiež ovocné stromčeky. Všetky tieto sadeničky i osivo nám v rámci Školského programu dodala firma HOOK. To bol však iba prvý krok, veríme, že žiaci sa budú o svoje rastlinky dobre starať a dočkajú sa aj chutnej úrody. Je nutné dodať, že našej planéte by sme nemali venovať pozornosť iba v apríli. Snažme sachrániť ju, neznečisťovať vzduch, ktorý dýchame, neznečisťovať vodu a pôdu, bez ktorých by nebol možný život. Spôsobov, ako chrániť našu Zem, je veľa, chce to však zodpovednosť a uvedomelosť všetkých nás.

Mgr. Emília Michalovová

zábery z akcie

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla