Naši malí cyklisti na cestách...

on .

cyklodenBicyklovanie patrí medzi najobľúbenejšie detské aktivity: prináša radosť, slobodu a množstvo zdravotných benefitov. Práve preto sme aj pre našich najmenších zorganizovali cykloakciu pod názvom "Naši malí cyklisti na cestách..." Aj keď počasie v piatok zrána (7. júna 2024) nevyzeralo veľmi priaznivo, rozhodli sme sa, že cyklodeň predsa len zrealizujeme. A urobili sme dobre. Po vysvetlení cestných pravidiel, sme sa vybrali do Koprivnice. Navštívili sme našich spolužiakov v tamojšej ZŠ... Zahrali sme sa na školskom dvore, nechýbal ani krátky futbal. Celou cestou (tam aj späť) nás sprevádzal policajný sprievod, ktorý dbal na našu bezpečnosť. ĎAKUJEME. Po návrate sme si na našom dopravnom ihrisku vyskúšali svoju zručnosť na bicykli, tiež sme si preverili svoje vedomosti v teste z dopravnej výchovy. Cyklodeň s našimi najmladšími žiakmi sa ukázal ako krásne podujatie. Prinieslo množstvo radosti a nezabudnuteľných zážitkov. Určite si ho zase niekedy zopakujeme.

Mgr. Renáta Vašková

zábery z akcie

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla