FUTBALOVÝ TURNAJ

on .

futbalista

Dňa 23.10.2013 sa v telocvični našej školy uskutočnil tradičný jesenný futbalový turnaj mladších žiakov. Zúčastnilo sa ho 20 futbalových talentov z 5. a 6. ročníka našej školy. Turnaj odohrali 4 družstvá - 5.A, 5.B, 6.A a 6.B, ktoré hrali systémom každý s každým. Víťazom sa stalo družstvo s najlepším skóre a najvyšším počtom získaných bodov. Všetci chlapci sa snažili podať čo najlepší výkon a tak dobre reprezentovať svoju triedu. Celý turnaj sa niesol v duchu fair-play a jednotlivé družstvá dosiahli takéto výsledky:

1. miesto - 6.A   , 2. miesto – 6.B , 3. miesto – 5.A , 4. miesto – 5.B

Na záver turnaja prebehla súťaž o najpresnejšieho strelca a víťazom sa stal Martin Tomáško (5.A). Všetky družstvá boli odmenené diplomom a vecnými cenami.

Mgr. Pavol Minčák

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Jedálny lístok

Wi-fi u nás

wifiŽiakom školy je dostupné bezdrôtové internetové pripojenie. Signálom je pokrytá celá hlavná budova. Ak máte vhodný telefón, notebook alebo tablet - pripojte sa na našu sieť EDU HOST.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla