Biela pastelka 2017

on .

pastelka logoCharitatívna zbierka Biela pastelka je verejná zbierka na pomoc ľuďom so zrakovým postihnutím. Táto zbierka patrí medzi 10 najväčších na Slovensku. Každoročne sa do nej zapájame, aby sme svojou troškou prispeli ľuďom, ktorí sa pre svoje postihnutie ocitli v neľahkej životnej situácii. V tomto roku nám so zbierkou pomohli dievčatá 9. ročníka Ema Waksmanská a Lenka Šoltésová pod vedením p. uč. Ing. Kirnerovej a sociálnej pedagogičky p. Mgr. Emílie Michalovovej.
Viete, akí sme boli štedrí? Dievčatá vyzbierali v škole i v obci spolu takmer 120,- eur. Aby to bola táto okrúhla suma, tak ešte raz prispeli naše administratívne pracovníčky a zbierku poslali Únii nevidiacich a slabozrakých Slovenska.
Veríme, že sme pomohli aspoň trošku...

Ing. Monika Vojteková

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla