Prvý polrok ukončený!

on .

nad knihyPrvú polovicu školského roku 2022/2023 máme úspešne za sebou. Posledný januárový deň naša škola všetkým žiakom vynahradila zrušené polročné prázdniny a naplánovaným programom vytvorila slávnostný predel medzi 1. a 2. polrokom. Ráno si žiaci spolu s triednymi učiteľmi prostredníctvom rozhlasu vypočuli slávnostné vyhodnotenie 1. polroka. Pani riaditeľka udelila pochvaly žiakom, ktorí majú výborný prospech, správanie a dochádzku. Tiež tým, ktorí boli úspešní v rôznych súťažiach. Bohužiaľ, niektorým žiakom sa ušlo aj pokarhanie, ale veríme, že v druhom polroku to napravia. Náš deň potom pokračoval pozeraním videa z našej Vianočnej akadémie a utužovaním kolektívu v triedach rôznymi aktivitami: niektorí zdobili triedu, iní si spolu s účinkujúcimi vo vianočnej akadémii spievali i tancovali, iní zas súťažili, varili si čajík, „pukali“ pukance...
Bol to príjemný deň... (Ešte sa „udiali“ pudingové poháre a pizza ako odmeny. Ale o tom si už prečítate v ďalších príspevkoch.) Všetkým žiakom gratulujeme k zvládnutiu prvého polroka a prajeme veľa síl do ďalšieho štúdia.

Mgr. Ivana Bobáková

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla