Volejbalový turnaj

on .

volejDňa 21. 1. 2016 sa v telocvični ZŠ Komenského v Bardejove uskutočnil volejbalový turnaj žiačok ZŠ. Zúčastnilo sa 5 družstiev, ktoré hrali systémom „každý s každým" na dva víťazné sety. Naše dievčatá po dobrom výkone obsadili pekné 3. miesto za dve víťazstva a dve prehry. Školu reprezentovali pod vedením Mgr. Pavla Minčáka tieto volejbalistky: Paľová, Kočišová, Partilová, Magačová, Šoltýsová, Jarkovská (9. ročník), Kertysová, Ševcová, Gdovinová a Vargová (8. ročník). Za tretie miesto družstvo získalo pohár, diplom a medaily, k čomu im gratulujeme a zároveň ďakujeme za výbornú reprezentáciu našej školy.

zábery z turnaja

Mgr. Pavol Minčák

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla