Žiadosť o vydanie preukazu – čipovej karty na žiacku a študentskú zľavu cestovného

on .

bus Milí rodičia,

a) ak potrebujete vybaviť čipovú kartu na zľavu cestovného autobusom

alebo

b) ak Vaše dieťa cestuje do školy autobusom,
skontrolujte si pre istotu platnosť čipovej karty Vášho dieťaťa na zľavu cestovného. Zvyčajne je to tak, že ak vybavíte kartu piatakovi, končí jej platnosť po 8. ročníku. Potom treba vybaviť novú.


...NECH SA PÁČI, V PRÍLOHE VÁM POSIELAME TLAČIVO.

 

Potvrdiť si ho môžete prísť dať na sekretariát do školy teraz v utorok alebo v stredu. (V piatok po telefonickej dohode s p. Kaščákovou). Prípadne príďte kedykoľvek na budúci týždeň...

Keby ste v súrnych prípadoch nemohli prísť v pracovnom čase, pani Kaščáková je ochotná Vám tlačivo potvrdiť aj mimo pracovného času. Zavolajte jej ale vopred na č. 0903 702 368 a dohodnite sa. Býva hneď vedľa školy vľavo (svetložltý domček).

Pekný deň prajeme...

S pozdravom Monika Vojteková

Príloha: Žiadosť o vydanie preukazu – čipovej karty na žiacku a študentskú zľavu cestovného.

 

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla