Koncert našej ZUŠ

on .

noteV piatok 9. júna sme mali v škole slávnostný deň. Dopoludnia sa vystriedali postupne všetci žiaci a vyučujúci na dvoch koncertoch Základnej umeleckej školy (Pod Vinbargom, Bardejov), ktorej elokované pracovisko pôsobí v našej škole a pracuje s našimi žiakmi. Detskí a tínedžerskí diváci tak mohli vidieť svojich spolužiakov v úplne inej úlohe: ako účinkujúcich na pódiu v nádhernom kaštieli, ktorí s bázňou a väčšou či menšou trémou predvádzajú to, čo sa naučili v hudobnej oblasti za posledný rok. V priestoroch kaštieľa bola tiež výstava prác žiakov výtvarného odboru. 

Podobne podvečer o 17.00 h sa konal už v slávnostnejšom móde koncert pre rodičov, starých rodičov a širokú verejnosť... Začali najmladší zuškári a pokračovali starší až absolventi, nakoniec koncert zavŕšila tromi skladbami školská kapela. Boli aj chybičky, samozrejme, ale boli aj krásne predvedené skladby. V mnohých sa dal vybadať zodpovedný prístup interprétov a niektorí sa v krásnom predvedení skladby či v speve priam vyžívali. V závere koncertu pán riaditeľ Dušan Roháľ poďakoval žiakom, vyučujúcim i rodičom za ich podiel na pokroku jednotlivých žiakov, tiež manželom Polčovým za prípravu a realizáciu koncertu.

zábery z akcie

Ing. Monika Vojteková

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla