Futbalový turnaj chlapcov 2018

on .

boy fDňa 8. 2. 2018 sa v telocvični ZŠ v Marhani uskutočnil tradičný zimný futbalový turnaj mladších a starších žiakov. Zúčastnilo sa ho 26 futbalových talentov zo 4. až 9. ročníka našej školy. Turnaj odohrali 4 družstvá mladších žiakov: 4. A, 5. B, 6. A, 6. B a 4 družstvá starších žiakov: 7. A, 8. B, 9. A a 9. B, ktoré hrali systémom každý s každým. Víťazom sa stalo družstvo s najvyšším počtom získaných bodov a s najlepším skóre. Všetci chlapci sa snažili podať čo najlepší výkon a tak dobre reprezentovať svoju triedu. Celý turnaj sa niesol v duchu fair-play a bez vážnejších zranení. Celý turnaj riadil a jednotlivé zápasy rozhodoval Mgr. Pavol Minčák.

Celkové výsledky turnaja:

mladší žiaci:
1. miesto – 6. B,
2. miesto – 6. A,
3. miesto – 5. B,
4. miesto – 4. A,

starší žiaci:
1. miesto – 9. B,
2. miesto – 8. B,
3. miesto – 9. A,
4. miesto – 7. A.

Najlepším strelcom turnaja v kategórii mladších žiakov sa stal Samuel Kuruc zo 6. B (6 gólov) a najlepším strelcom turnaja starších žiakov sa stal Andrej Pribiš z 9. B (6 gólov). Všetky družstvá boli odmenené diplomami a vecnými cenami.

fut18

Mgr. Pavol Minčák

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Jedálny lístok

Wi-fi u nás

wifiŽiakom školy je dostupné bezdrôtové internetové pripojenie. Signálom je pokrytá celá hlavná budova. Ak máte vhodný telefón, notebook alebo tablet - pripojte sa na našu sieť EDU HOST.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla