Boli sme v divadle, videli sme predstavenie Nikola Šuhaj

on .

nikolaKeď sme začali v siedmackých, ôsmackých a deviatackých triedach s náborom na predstavenie Nikola Šuhaj, ktoré mali hrať 13. 3. 2018 v Divadle Jonáša Záborského v Prešove, po dvoch dňoch nebolo žiadne voľné miesto. Dokonca bolo prihlásených viac žiakov, ako bol počet vstupeniek, ktorý sme vopred objednali. Preto sme sa radšej v divadle opýtali, či nemajú nejaké voľné miesta navyše. Nechceli sme totiž žiadnemu záujemcovi povedať, že už nemôže ísť.

Našťastie nám v divadle vyšli v ústrety aj doplňujúcu dopravu do Prešova sme vyriešili, a tak sa nakoniec 53 našich žiakov (a treba povedať, že takmer všetci prišli podľa našich pokynov elegantne oblečení) a 4 učitelia vybrali v utorok 13. marca po ôsmej hodine ráno do Prešova.
A nikto to neoľutoval. Aj keď predstavenie trvalo až 160 minút, každý, koho sme sa opýtali na dojmy a zážitky, bol spokojný, ba až nadšený. Mnohí si všimli a pozitívne komentovali predovšetkým kvalitnú hudobnú stránku predstavenia, perfektné scény a choreografiu.
Sme radi, že sa nám znovu podarilo zmysluplne využiť kultúrne poukazy.

Ing. Monika Vojteková

IMG 0003

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla