Medzinárodný deň žien (teambuilding)

on .

mdzMDŽ - emdéžet - celým názvom Medzinárodný deň žien - už tradične oslavujeme 8. marca. Tento sviatok bol stanovený OSN k výročiu štrajku 40 000 newyorských krajčírok v roku 1908, ktoré bojovali za rovnoprávnosť, lepší pracovný čas a lepšie pracovné podmienky. Presne uprostred jarných prázdnin - na Medzinárodný deň žien - sa pedagogickí aj nepedagogickí zamestnanci našej školy stretli na menšom teambuildingu v Bowling Bare Alfa v Giraltovciach. 

Okrem posedenia pri káve a koláčiku sme si zmerali svoje sily v bowlingu, pri ktorom sme sa navzájom nielen živo povzbudzovali, ale aj dobre zasmiali. Vytvorili sme dva tímy a tešili sme sa z každého úspešného hodu guľou, pretože sme rýchlo zistili, že zhodiť kolky, chce v našom, zatiaľ laickom, prístupe najmä veľkú dávku šťastia. Takto sme spoločne príjemne oslávili MDŽ aj utužili vzťahy v kolektíve.

Mgr. Ivana Bobáková

mdz

mdz 02

mdz 03

mdz 04

mdz 05

mdz 06

mdz 07

mdz 08

mdz 09

mdz 10

mdz 11

mdz 12

mdz 13

mdz 14

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla