Pytagoriáda

on .

pytagoÚspešní riešitelia školského kola Pytagoriády boli vyslaní na okresné kolo, ktoré sa konalo v Bardejove. V pondelok 20. marca 2023 našu školu v kategórii P3 reprezentovala Alžbetka Havirová, žiačka 3. A (vyučujúca Mgr. Brejová), ktorá sa stala úspešnou riešiteľkou. Z piatakov zas Amália Ilčisková z 5. B (vyučujúca Ing. Kirnerová) v kategórií P5 naberala skúsenosti do ďalších matematických súťaží.

V utorok 21. marca 2023 sme poslali do boja s číslami starších žiakov: kategóriu žiakov P6 zastupovali Matiaš Hudáček zo 6. B (vyučujúca Ing. Kirnerová)  a Isabella Jaržabeková zo 6. A (vyučujúca Ing. Kirnerová). Ďalej kategóriu P7 zastupovala Kristína Brejová zo 7. A (vyučujúca Mgr. Moravcová) a zastúpenie sme mali aj v kategórii P8 vďaka Eme Kucharikovej  z 8. B (vyučujúci Mgr. Šoltýs).

Najviac sa na okresnom kole darilo Kristínke Brejovej (7. A), ktorá obsadila perfektné 6. miesto! Gratulujeme!

Mgr. Ivana Bobáková

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla