Čo vedia deviataci o EÚ

on .

euRenátka Živčáková a Martinka Knišová, naše bývalé žiačky = terajšie gymnazistky, zavítali 16. novembra do našej školy, aby diskutovali s deviatakmi o Európskej únii. Rozprávali sa o význame Európskej únie, o tom, čím sa zaoberá EÚ, o pojme Eurozóna, o krajinách tvoriacich Európsku úniu a o mnohých iných užitočných informáciách. Na oživenie diskusie im naše bývalé žiačky porozprávali o projekte
Euroscola 2023, o jeho výhodách a o svojich osobných skúsenostiach.

Nakoniec si spoločne zopakovali základné informácie o Európskej únii prostredníctvom otázok. Neskôr čerstvé informácie deviataci využili pri vypracovaní pracovného listu, ktorý pripravili naše gymnazistky. Spätná väzba bola od deviatakov pozitívna a veľmi sa im táto prednáška páčila. Ďakujeme našim hosťom za zaujímavo a užitočne strávený čas s našimi deviatakmi.

#euroscola #euroscola2023 #gymgir #EU #ambasadorskeskolyeuropskehoparlamentu

Renáta Živčáková a Ing. Monika Vojteková

eu1

eu2

eu3

eu4

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla