Začiatok nového školského roka

on .

zaciatokSKROK2324Milí žiaci, vážení rodičia,
v pondelok 4. 9. 2023 začína nový školský rok... Asi ste nezabudli, však? Všetci sa stretneme ráno v našej žlto-oranžovej škole ako zvyčajne: do 8.00 h. Piataci a prváci počkajú na dolnej chodbe, ostatní žiaci prídu do svojich tried. Tu si vás zoberú triedni učitelia. Slávnostné otvorenie nového školského roka začne o 8.30 h ekumenickou pobožnosťou v rímskokatolíckom kostole v Marhani. Po pobožnosti sa všetci presunieme naspäť na stredný dvor našej školy. Bude pokračovať slávnostné otvorenie školského roka, dozviete sa, čo vás v novom školskom roku čaká... a potom sa rozídete do tried. Tu vás osobne privítajú vaši triedni učitelia a dajú vám všetky informácie o priebehu ďalších dní. ...A potom už budete môcť utekať domov. Predpokladáme, že to bude asi o pol jedenástej. (ZUŠ-kári a tí, ktorí sa chcú nahlásiť na ZUŠ, nesmú zabudnúť, že po stretnutí v triedach budú mať ešte krátke stretnutie s p. učiteľkou Polčovou v 5. A = v triede vedľa zborovne...).

Ďalšie informácie:
· V pondelok ešte netreba prezuvky ani veľké školské tašky... :) Stačí desiata, niečo na pitie, preukážka na autobus, prípadne malý zápisníček a pero.
· Prezuvky ešte nepotrebujete ani v utorok. Ale už od stredy áno.
· Počas ďalších dní bude nástup žiakov do školy v čase od 7.30 h do 7.50 h. V utorok nebude ešte vyučovanie podľa rozvrhu, budú triednické hodiny.
· Obedy pre nahlásených žiakov budú zdarma a budú sa variť od utorka.
· Prevádzka školského klubu detí (družiny) pre 1. stupeň bude zabezpečená od utorka 5. septembra. V prípade záujmu o nahlásenie do ŠKD rodičia vyplnia zápisný lístok, ktorý žiakom rozdajú      triedni učitelia v pondelok, a deti ho vyplnený a podpísaný odovzdajú 5. 9. naspäť triednym učiteľom.
· Keby ste chceli prísť na slávnostné otvorenie školského roka do kostola či na stredný dvor... aj Vy, rodičia, nech sa páči... Rodičia prvákov pôjdu so svojím dieťaťom aj potom do triedy.

Všetkým Vám, žiaci i rodičia, prajeme úspešný a príjemný štart do nového školského roka a počas celého roka najmä zdravie a Božie požehnanie...

Tešíme sa na Vás....

Ing. Monika Vojteková
riaditeľka školy

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla