Veľká noc na našej škole

on .

vnVeľká noc je najstarším a najvýznamnejším kresťanským sviatkom, počas ktorého si veriaci pripomínajú umučenie, smrť a vzkriesenie Ježiša Krista. Tento sviatok zároveň predstavuje znovuzrodenie života v prírode, s ktorým sú spojené rôzne zvyky a tradície. Typickými symbolmi Veľkej noci sú: kríž, sviečka, vajíčko, baránok, zajačik, korbáč a pod. Žiaci našej školy už tradične v tomto čase zdobia svoje triedy či chodby týmito symbolmi, aby tak navodili príjemnú atmosféru nadchádzajúcich veľkonočných sviatkov. Ich snahu, fantáziu či kreativitu hodnotila nestranná komisia v zložení: Mgr. Emília Michalovová, Ing. Monika Vojteková a Mgr. Petra Tkáčová. Po zvážení všetkých stanovených kritérií komisia stanovila nasledovné poradie tried:

1. miesto – 7. A a 6. B, 2. miesto – 7. B a 3. miesto – 8. A

Súťažili všetky triedy na druhom stupni ZŠ a tí najlepší boli ocenení diplomami a vecnými cenami.

Mgr. Pavol Minčák

1

2

3

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla