Aké to je, keď si môžeme veci len predstavovať?

on .

pastelka23Pre nevidiacich a slabozrakých je to každodenná súčasť života. Presne tieto slová na plagáte tohtoročnej zbierky Biela pastelka vystihujú podstatu tejto dobročinnej akcie pre nevidiacich a slabozrakých. Aby sme im ich náročný život aspoň trochu uľahčili, aj v tomto školskom roku sme sa zapojili do zbierky Biela pastelka. V piatok 22. septembra sa naše šikovné dievčatká Tamara Fereková a Simona Vargová vybrali do každej triedy, k našim zamestnancom aj do blízkeho okolia s pokladničkou na dary dobrých ľudí. Odmenou za každý dar bola biela farbička. A viete, koľko sa podarilo vyzbierať?

161,67 eur. Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska nám všetkým srdečne ďakuje. A my sme nesmierne radi, že máme medzi sebou toľkých empatických a štedrých ľudí.

Ing. Monika Vojteková

pastelka zberaci

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla