Krajské kolo vo volejbale

on .

volly2Krajské kolo vo volejbale sa uskutočnilo v pondelok 22. apríla 2024 na ZŠ Šrobárova v Prešove. Z okresov postúpilo 11 škôl, tie boli rozdelené do dvoch skupín. V našej skupine sme postupne nastúpili proti rovesníkom zo Starej Ľubovne, z Vranova nad Topľou a Svidníka. Mali sme ešte odohrať zápas proti Kežmarku, tí ale na krajské kolo neprišli. Z týchto troch zápasov sme dokázali vyhrať iba s Vranovom nad Topľou. Porazili sme ich pomerom 2 : 0. Svidníku a Starej Ľubovni sme podľahli zhodne v dvoch setoch (0 : 2). Je potrebné povedať, že Svidník a Stará Ľubovňa dlhodobo patria medzi mládežnícku volejbalovú špičku – a to nielen na východe Slovenska, ale aj v celoslovenskom meradle. Svedčí o tom aj fakt, že celkovým víťazom kraja sa stali chlapci zo Starej Ľubovne, ktorí vo finále porazili práve Svidník. My sme obsadili nepostupové 3. miesto v skupine. Celkovo sme skončili na 6. mieste. Chlapci po turnaji síce plakali, ale myslím, že s odstupom času sa na to budú pozerať oveľa pozitívnejšie. Z môjho pohľadu chlapci siahli na dno svojich síl, vydali zo seba maximum a za to im ďakujem. Našu školu reprezentovali Adam Mašlej, Daniel Pavlus, Šimon Bača, Rafael Hajgajda, Samuel Paľa a Maxim Billý.

PaedDr. Gabriel Billý

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla