KARNEVAL 2017

on .

foto 193 20170202 1459185448Pred polročnými prázdninami sme stihli našim deťom prichystať aj karneval. Uskutočnil sa vo štvrtok 2. februára 2017. Začal o 9.00 h. Hlavné hudobné slovo mal náš perfektný DJ Magi. Ďakujeme.
...A klobúk dole, milí rodičia a milí žiaci, v tomto školskom roku ste zabodovali. Všetci sme sa zhodli na tom, že bolo veľmi veľa perfektných masiek a boli dômyselne prepracované.
Prvýkrát mohlo byť namiesto masiek aj retro oblečenie. Zapáčilo sa to najmä starším dievčatám a musíme skonštatovať, že niektoré to vymysleli a predviedli naozaj výborne. Pochvala, dámy...
Nechýbala tombola a v nej perfektné ceny. Okrem veľkého množstva drobností v nej napríklad boli aj lopty, žehlička na vlasy, kulmofén, slúchadlá, pamäťová karta, externá nabíjačka, šiltovky, bižutéria... a hlavná cena, ktorú nám do tomboly daroval náš pán učiteľ Stach: nádherný bielučký čistokrvný králik: novozélandský biely. Vyhrala ho Janka Štapinská. Veríme, že ich rodinke bude ešte dlho robiť radosť. Milý pán učiteľ Stach, ĎAKUJEME.
To, že sme sa všetci dobre bavili, dokazujú zábery. Veď sa na ne pozrite... 

Ing. Monika Vojteková

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla