Náš Deň učiteľov

on .

jakOslávili sme :)... Síce o deň neskôr, ale o nič menej. Bolo to milé, priateľské posedenie všetkých našich pedagogických, nepedagogických a odborných zamestnancov v príjemnom prostredí reštaurácie Skalný orol v Giraltovciach. Chýbali iba traja z nás. Keby nie, bolo by nás presne štyridsať :). Úvod patril zamysleniu: nad tým, aký dôležitý je učiteľ a aká dôležitá je škola v živote dieťaťa, aká dôležitá je láskavá výchova a srdečnosť každého zamestnanca a aké podstatné sú úcta, ohľaduplnosť a dobré vzťahy na pracovisku. 

Nasledovalo poďakovanie všetkým zamestnancom a odovzdanie malého darčeka: nádhernej plnokvetej begónie všetkým prítomným, modlitba, prípitok... a potom sme sa už všetci pustili s chuťou do lákavo vyzerajúceho jedla. Svorne sme skonštatovali, že dobre nielen vyzeralo, ale ja chutilo. Jedlom posilnení sme sa striedavo rozprávali, smiali, rozprávali, smiali.... vypili kávu, zjedli čučoriedkové prekvapenie a znovu sme sa rozprávali a smiali dosýta. Prebrali sme toho veľa: vážnejšieho i menej vážneho... A verte, že keby bolo popoludnie aj dvakrát také dlhé, bolo by o čom diskutovať. Ale to si už necháme na ďalšie podobné stretnutie... Možno v júni :).

Milí kolegovia, vďaka vám za všetko:
ďakujeme za to, že ste, že s nami pracujete, že spolu s nami zdieľate časť svojho života...
Nech sa Vám/nám všetkým darí čo najlepšie.

Ing. Monika Vojteková

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla