Začiatok nového školského roka

on .

backtoschMilí žiaci, vážení rodičia,
v pondelok 5. 9. 2022 začína nový školský rok... Nezabudli ste? 
Všetci sa stretneme ráno v našej žlto-oranžovej škole ako zvyčajne: do 8.00 h. Tu si vás zoberú triedni učitelia. Slávnostné otvorenie nového školského roka začne o 8.30 h ekumenickou pobožnosťou v evanjelickom kostole v Marhani, po ktorej sa všetci presunieme naspäť na stredný dvor našej školy.

Tu sa dozviete o všetkom, čo Vás v novom školskom roku čaká, a rozídete sa do tried, aby Vás mohli privítať aj Vaši triedni učitelia a dať Vám všetky informácie o najbližších udalostiach, ktoré Vás v škole čakajú..
Najmä si premyslite, či budete chodiť na obedy v našej školskej jedálni. Obedy pre žiakov sa budú totiž variť už od utorka. Zápisný lístok Vám posielame pre istotu aj teraz. Najlepšie je priniesť ho triednemu učiteľovi hneď v pondelok vyplnený a podpísaný. (Ak ho nemáte ako vytlačiť, triedni učitelia Vám dajú tlačivá v pondelok a donesiete ich v utorok.) V každom prípade povedzte triednemu učiteľovi už v pondelok, či chcete chodiť na obedy, aby ste mohli ísť už v utorok.

...A potom už budete môcť utekať domov. Predpokladáme, že to bude asi o pol jedenástej.
(ZUŠ-kári a tí, ktorí sa chcú nahlásiť na ZUŠ, nesmú zabudnúť, že po stretnutí v triedach budú mať ešte krátke stretnutie s p. učiteľkou Polčovou v 9. A = v triede pri zborovni...).

Ďalšie informácie:
• V pondelok ešte netreba prezuvky ani veľké školské tašky... :) Stačí Vám desiata, niečo na pitie a niečo, do čoho si zoberiete leták o obedoch.

• Prezuvky ešte nepotrebujete ani v utorok. Ale už od stredy áno.

• Počas ďalších dní bude nástup žiakov do školy v čase od 7.30 h do 7.50 h. V utorok nebude ešte vyučovanie podľa rozvrhu, budú triednické hodiny.

• Pri prvom príchode do školy je potrebné Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti. Môžete ho priniesť alebo v papierovej forme (posielame Vám ho), alebo je možné ho poslať aj cez rodičovský profil na Edupage:
Stručný návod: Prihlásite sa na svoj rodičovský profil, nájdete si Žiadosti/Vyhlásenia, stlačíte zelené políčko Pridať žiadosť/vyhlásenie, vyberiete Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti, vyberiete dátum (5. 9. 2022) a stlačíte červené políčko Podať žiadosť/Vyhlásenie.

• Keby niekto nevedel žiacke heslo na Edupage, ozvite sa triednemu učiteľovi alebo aj mne, pošleme Vám ho. Rodičovské heslo my nevieme, rodičia ho dostali do svojho mejlu.

• Prevádzka ŠKD bude zabezpečená od utorka 6. septembra. V prípade záujmu o nahlásenie do ŠKD rodičia vyplnia zápisný lístok, ktorý žiakom rozdajú triedni učitelia a deti ho vyplnený a podpísaný odovzdajú 6. 9. naspäť triednym učiteľom.

• Keby ste chceli prísť na otvorenie školského roka so žiakmi aj Vy, rodičia, nech sa páči... (kostol je ale menší, preto by sme Vás poprosili, aby ste zostali pri kostole. Na strednom dvore, samozrejme, môžete byť a rodičia prvákov aj potom v triede.

Všetkým Vám, žiaci i rodičia, prajeme úspešný a príjemný štart do nového školského roka a počas celého roka najmä zdravie a Božie požehnanie...

Tešíme sa na Vás....

Ing. Monika Vojteková
riaditeľka školy

Prílohy:

1. Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti

2. Zápisný lístok stravníka

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla