Aktualizačné školenie „Viki“

on .

logo viki headerV pondelok 24. 10. a vo štvrtok 27. 10. 2022 popoludní sa uskutočnilo jedno zo série aktualizačných školení pre pedagogických i odborných zamestnancov, ktorí sa ho mohli zúčastniť podľa vlastných možností v jeden alebo druhý deň. Drvivá väčšina prišla už v pondelok. Iba tí, ktorí v pondelok popoludní z vážnych dôvodov nemohli, prišli potom na jeho reprízu vo štvrtok.

Tentoraz to bolo školenie o funkcionalitách a možnostiach využitia portálu Viki, ktoré viedla naša školská digitálna koordinátorka Mgr. Gabriela Havirová. Treba povedať, že každá takáto akcia prinesie užitočné informácie, ktoré naši kolegovia majú možnosť využiť pri vyučovaní a výchove svojich zverencov.

Ing. Monika Vojteková

viki1

viki2

 

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla