Znovu sme uspeli v okresnom kole Jazykového WocaBee šampionátu!

on .

WocaBee logoNaši žiaci sa zapojili do piateho ročníka inovatívnej súťaže pre školy s názvom Jazykový WocaBee šampionát. Triedy 5. A a 5. B sa umiestnili na fantastických miestach v rámci nášho okresu.
Súťaž prebieha pod záštitou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR a súťaží sa online v aplikácii na učenie slovíčok — WocaBee (čít. "vokebí"). Trieda 5. A sa v rámci okresu Bardejov umiestnila na vynikajúcom 1. mieste a trieda 5. B sa umiestnila na skvelom 2. mieste. Žiaci sa v aplikácii učia novú slovnú zásobu vrátane výslovnosti moderným a veľmi efektívnym spôsobom. V súťaži sa hodnotí usilovnosť žiakov v učení cudzích jazykov, meraná počtom bodov získaných za precvičovanie slovíčok. Čím viac žiaci precvičujú, tým viac bodov (za správne odpovede) získajú a viac sa aj naučia. 

Každý žiak našej triedy 5. A získal počas okresného kola denne v priemere 1290 WocaPoints bodov, čo sa rovná približne 860 správnym odpovediam pri precvičovaní. A každý žiak našej triedy 5. B získal počas okresného kola denne v priemere 1174 WocaPoints bodov, čo sa rovná približne 782 správnym odpovediam pri precvičovaní. Triedy v šampionáte súťažia ako tím, takže v jazykoch sa zlepšujú skutočne všetci žiaci a slovíčka sa naučia vrátane správnej výslovnosti. Aplikácia WocaBee navyše pracuje s každým žiakom individuálne za pomoci umelej inteligencie a žiaci si ju môžu spustiť na mobile, tablete či počítači. Všetky informácie o súťaži, ako aj jej priebežné výsledky sú k dispozícii na: www.wocabee.app/sutazTou najdôležitejšou výhrou však bude zlepšenie jazykových vedomostí našich žiakov a ich motivácia k učeniu jazykov, ktoré sú v dnešnej dobe mimoriadne dôležité. Sme veľmi radi, že na našej škole dávame priestor moderným technológiám a učíme cudzie jazyky inovatívnym spôsobom, ktorý žiakov baví a prináša im skutočné výsledky! Držíme im v súťaži palce!

diplom 1 miesto pages to jpg 0001

WocaBee sampionat 2023 DIPLOM pages to jpg 0001

 

 

 

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla