Náááááš karneval...

on .

karne1...tak sme ho znovu mali. A bol nádherný.
Vo štvrtok 1. februára sme ním začali nový polrok.
Bolo to takto:
Výzdobu telocvične si zobrali na starosť pedagogické asistentky a sociálne pracovníčky pod vedením výtvarne veľmi šikovnej Mgr. Janky Polčovej. Svoj prísľub splnili dokonale. Výzdoba bola super. Ďakujeme.
Na telocvičný parket sa asi o deviatej vyrojili mnohé krásne masky aj mladí ľudia v nápaditom retro oblečení. Medzi najkrajšie patrili:

torta, ježibaba na hower boarde ,mráčik, rybár, pizza, chobotnica, ice drink, lego, mimoňky, rodina Adamsovcov, dážď, medúza...
Hudba znovu výborná: osvedčený a kvalitný DJ Magi nás nenechal v štichu napriek tomu, že už býva dosť ďaleko. Vážime si to.

Zaujímavé ceny za masky i ceny v tombole. Napríklad:
sady rôznych druhov pier, zvýrazňovačiek, farbičiek, fixiek, vodových farieb, zápisníčky, zápisníky, fotoalbumy, peračníky, plastelína, temperové farby, fúkacie fixky, fixky na textil, spisové obaly, stojany na perá, kľúčenky, loptičky, šablóny, šampóny, sprchové gély, dezodoranty, laky na nechty, dievčenské zrkadlá a hrebene, baterky na svietenie, ozdoby do vlasov, náramky, stojany na fotografie, hrnčeky, lyžiarske rukavice, rôzne spoločenské hry, stolnotenisové rakety, karimatka, krásne farebné ruksaky, futbalka, žehlička na vlasy a prvé miesto v tombole už tradične: čistokrvný králik = dar od nášho pána učiteľa Mgr. Imricha Stacha, ktorý sa im venuje dlhé roky ako drobnochovateľ.
Bolo udelených 15 cien za masky na prvom stupni a 15 cien za masky na druhom stupni.
A vylosovali sme najmenej sto cien v tombole. Žehličku na vlasy vyhrala Timka Gregová a prvá cena, nádherný bielučký čistokrvný králik: novozélandský biely, putovala tiež do Kochanoviec, pretože ju vyhrala Františka Lakatová.
Deti sa bavili výborne, najmä deviataci.
Len s ťažkým srdcom sme to ukončili o 13.40 h, aby deti stihli autobusové spoje domov.
Ďakujeme všetkým za pomoc pri príprave i realizácii.

zábery z karnevalu


Ing. Monika Vojteková

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla