Náš Deň detí bol znovu iný a bol opäť krásny...

on .

mddVybrali sme sa totiž na celé dopoludnie do Bardejovských Kúpeľov. Štyri autobusy detí, všetky so svojimi triednymi učiteľmi aj pedagogickými asistentmi. Počasie bolo nádherné, a tak sme mohli využívať všetko, čo nám toto kúpeľné mestečko ponúka. Triedni učitelia si so svojimi žiakmi premysleli a naplánovali, ako využijú voľný čas do filmového predstavenia Snehová kráľovná, ktoré začínalo v Kine Žriedlo o 12.00 h.
A tak sa po príchode asi okolo deviatej všetky triedy rozpŕchli, aby toho stihli čo najviac.
A že toho aj dosť stihli, tomu verte. Naše deti a ich triedni sú naozaj šikovní ľudia. Veď pozrite, čo všetko sa pred nimi neubránilo:

lesná kyslíková dráha,
minigolf,
skanzen,
detské ihrisko,
prehliadka mestečka,
liečivé pramene,
kúpeľné oblátky,
zmrzlina,
pizza,
pózovanie pred fotoaparátom
a obchodíky so suvenírmi...
Okrem toho tiež stihli kopu huncútstiev, beťárstva, vtipov a hlášok....
Nasledovalo spomínané filmové predstavenie a potom už odchod domov.
Podarilo sa nám rozdeliť deti do autobusov tak, aby sa všetky dostali až domov a nemuseli odchádzať po príchode do Marhane spojmi.
Nakoniec sme spokojne skonštatovali, že to bola krásna oslava Dňa detí. Užili si svojich spolužiakov i triednych v inom prostredí ako zvyčajne, užili si nádheru našich Bardejovských Kúpeľov a okrem všetkých zážitkov videli milú filmovú rozprávku.

Ing. Monika Vojteková

zábery z akcie

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla