Valentínska pošta

on .

srdieckaUž ste dostali niekedy odkaz, v ktorom stálo, že Vás má niekto rád? Že niekomu na Vás záleží? Mali ste z toho odkazu nádherný pocit? Tešili ste sa, povzbudilo Vás to?
Sú to naozaj nádherné chvíle, keď sa niečo také dozvieme.
A je dôležité, aby si každý z nás vedel uvedomiť, že má okolo seba ľudí, ktorých má veľmi rád, ale tiež, aby si každý uvedomil, že je potrebné to tým ľuďom aj povedať. Aspoň občas.


Treba to učiť každého radšej už od detstva. Zdalo sa nám, že valentínska pošta bude na to perfektným prostriedkom. Vytvorili sme preto schránku a umiestnili ju do vestibulu školy už týždeň pred 14. februárom. Každý náš žiak či zamestnanec mohol do tej schránky vhodiť „valentínku“ (teda vlastnoručne vyrobený valentínsky pozdrav) adresovaný tomu, koho má rád. A vo štvrtok 14. februára Klaudia Janteková a Daniel Havir, naši valentínski poštári, rozniesli všetky odkazy z plnej valentínskej schránky adresátom po celej škole. Bolo krásne sledovať, akú zmenu na tvárach adresátov (a určite aj v ich srdiečku) dokázali láskavé odkazy vykonať...
Je dôležité a zároveň krásne vedieť niekomu povedať, že ho máme radi.
zábery z akcie

Ing. Monika Vojteková

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla