Venček - záverečný večierok kurzu spoločenských tancov

on .

dancing couple stencil clipart mdV máji sme zavŕšili štvrtý ročník takmer trojmesačného kurzu spoločenských tancov, ktorý u nás už tradične vedie tanečná škola FRIMart studio z Prešova. Na kurz sa prihlásilo 21 žiakov druhého stupňa. Počas ôsmich pondelkových popoludní sa nádejní budúci tanečníci venovali zvládnutiu základov piatich tancov: waltz, valčík, čača, jive a tango, ale aj spoločenskej výchovy. Výsledky ich úsilia potom všetci pozvaní hostia – rodičia, súrodenci, starí rodičia či krstní, mohli vidieť a zažiť na Venčeku – záverečnom večierku tanečného kurzu, ktorý sa uskutočnil v sobotu 27. mája 2023 v sále kultúrneho domu v Harhaji. A musíme povedať, že to bola krásna akcia. Tanečníci sa takmer nezastavili, predviedli naučené tance, zatancovali si svojimi rodičmi a potom už súťažili. Najprv súťažili v dvoch kolách o titul najlepšieho tanečného páru.

O výsledkoch rozhodovali profesionálni tanečníci, ktorí k nám prišli ako hostia z tanečnej školy FRIMart studio v Prešove. V prvom kole vyhral tanečný pár: Vanesa Bačová a Filip Moravec. V druhom kole zvíťazil pár: Viktória Hviščová a Filip Moravec. Ďalšou súťažou bol venčekový tanec, kde si tanečníci spomedzi seba vyberali kráľa a kráľovnú večera. Na prvých miestach sa umiestnili: Natália Paľová a Benjamín Krupa. Všetkým víťazom aj účastníkom blahoželáme. Tešíme sa, že prekonali sami seba a začali v sebe rozvíjať aj svoje tanečné schopnosti. Tešíme sa tiež, že mnohým sa to zapáčilo a majú chuť zapojiť sa do tanečného kurzu aj nabudúce. Večer nám nádherne oživil aj profesionálny tanečný pár ukážkami štandardných a latinskoamerických tancov. Ďakujeme tanečnému štúdiu FRIMart studio za kvalitný kurz a krásny záverečný večierok. Tiež ďakujeme Obci Harhaj za ústretovosť a za poskytnutie priestorov kultúrneho domu. Veríme, že v tejto „tanečnej tradícii“ budeme aj naďalej pokračovať.

Ing. Monika Vojteková

zábery z večierka

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla