Informácie o stredných školách z prvej ruky v piatok 8. 12. 2017

on .

 

meetingMilí deviataci, milí ôsmaci, a predovšetkým Vy, milí rodičia,

teraz v piatok 8. decembra 2017 o 15:30 h sa u nás v škole uskutoční „rodičovské združenie“, na ktoré sme pozvali všetky stredné školy z Bardejova, z Giraltoviec, tiež tie školy z Prešova a z Košíc, ktoré sú u našich žiakov populárne, aby Vám prišli dať najaktuálnejšie informácie o svojich školách, o otváraných odboroch, o spôsobe prijímacieho konania, prijímacích skúškach, talentových skúškach, o možnostiach bývania na internáte, stravovania, o poplatkoch, o uplatnení po skončení SŠ a o všetkom, čo ponúka ich škola (napríklad zváračský kurz, autoškola, barmanský kurz, prax v zahraničí, výmenné pobyty...)

Tiež dostanete najdôležitejšie informácie od nás o termínoch a spôsobe podávania prihlášok, spôsobe potvrdzovania prihlášok lekárom, poplatku, o možnostiach v prípade neprijatia...
Ak sa práve rozhodujete a zvažujete výber strednej školy alebo tento proces čaká Vašu rodinu o rok, máte jedinečnú šancu dozvedieť sa všetko potrebné. Príďte, porozprávajte sa osobne s predstaviteľmi stredných škôl, povypytujte sa na všetko, čo Vás zaujíma, aby bol Váš výber čo najlepší.
A predtým sa na to pripravte: V sekcii Výchovné poradenstvo na našej stránke máte zoznam stredných škôl, ktoré sú v okrese Bardejov, Svidník a Prešov, tiež výber najžiadanejších škôl v Košiciach. Prezrite si odbory, dĺžku štúdia, profilové predmety, potrebu talentových skúšok, plánovaný počet prijatých žiakov... aby ste vedeli, ku ktorej škole na združení zamieriť a na čo všetko sa pýtať.
Aby to nebolo zdĺhavé, každá stredná škola bude mať svoj priestor na propagačné materiály označený názvom a sídlom školy, tam budú zástupcovia danej strednej školy a Vy si budete môcť vybrať, s kým sa chcete porozprávať, čo sa chcete opýtať...
Dĺžka času, ktorý strávite na rodičovskom združení, a množstvo informácií, ktoré sa dozviete, bude závisieť len od Vás.
K dispozícii Vám budú aj triedni učitelia a výchovná poradkyňa.
Tešíme sa. Veríme, že to bude užitočná akcia pre Vás aj pre Vaše dieťa.

Ing. Monika Vojteková

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Jedálny lístok

Wi-fi u nás

wifiŽiakom školy je dostupné bezdrôtové internetové pripojenie. Signálom je pokrytá celá hlavná budova. Ak máte vhodný telefón, notebook alebo tablet - pripojte sa na našu sieť EDU HOST.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla