Šarišský hrad

on .

hrad28. máj 2024, druhý deň aktívneho týždňa II, ktorý sme realizovali v rámci nášho projektu z Karpatskej nadácie, patril výstupu na Šarišský hrad. Naša púť začala úderom dvanástej hodiny, keď sme vyštartovali autobusom od našej školy. Smer: Veľký Šariš. Cesta autobusom netrvala dlho. A potom sme už príjemným vychádzkovým tempom stúpali k nášmu hlavnému cieľu – k hradu. V areáli hradu sme sa osviežili zmrzlinou a v skupinkách sme sa vybrali preskúmať hradné zákutia a hľadať zaujímavosti, o ktorých nám pri vstupe hovoril pán sprievodca.

Odvážlivci vyšli aj hore na vežu. Z nej sme si užili krásny výhľad na priľahlé okolie. Túru spolu so žiakmi absolvovali pedagógovia: Mgr. Minčák, Mgr. Mihaľová, Mgr. Lihániová, Mgr. Hažlinská a Mgr. Vašková. Bol to naozaj krásny deň. Veď si pozrite zábery...
Táto akcia bola súčasťou Projektu ZDRAVIE V DIGITÁLNOM VEKU, ktorý je podporený grantovým programom Školy budúcnosti od Karpatskej nadácie a Deutsche Telekom IT Solutions Slovakia. https://karpatskanadacia.sk

Mgr. Ivana Mihaľová

zábery z akcie

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla