Sv. Mikuláš

on .

mikiUtorkové ráno bolo plné očakávaní. Očakávali sme vzácnu návštevu. Kto poslúchal počas roka a kto nie? Celá škola netrpezlivo vyčkávala na zvuk zvončeka, ktorý mal oznámiť príchod sv. Mikuláša. Tak ako každý rok, aj tento rok sa šiesteho decembra naši žiaci aj zamestnanci dočkali a do našej školy prišiel Mikuláš. A neprišiel sám, ale ako je zvykom, sprevádzali ho jeho verní pomocníci – dvaja anjelici. Aj nezbedný čertík prišiel.Hoci sa „neposlušným“ žiakom (aj učiteľom :) ) ušlo čiernej farby na tvár od čerta, v našej škole sa našlo tiež aj veľmi veľa „poslušných“ detí, ktorí Mikulášovi zaspievali pesničku či zarecitovali básničku, za čo ich odmenil balíčkom sladkostí.

Ďakujeme, Mikuláš, a tešíme sa na Teba aj o rok.

Mgr. Ivana Bobáková 

Mikulášska fotogaléria

EU ESC logo

Logo

opv

MPC

Kontakty

pzsrVážení rodičia, milí žiaci,

podľa najnovších usmernení Vám máme sprostredkovať kontakt na najbližšie Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach, aby ste ho v prípade potreby mohli použiť.
Obvodné oddelenie policajného zboru v Raslaviciach:
tel.: 054 479 22 05
mailové kontakty: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla